Tehnosüsteemid
Energiatõhusus
Lasteaia 6 ja Lasteaia 8 hoonete energiaklass A.
Päikesepaneelid
Hoone katusele on ette nähtud päikesepaneelid koguvõimsusega 20 kW.
Autode laadimiskohad
Parkla igal parkimiskohal on elektriauto laadija paigaldamise valmidus.
Nutikodu
Kõikidesse korteritesse paigaldatakse nutikodu lahendus. Standardses nutikodu installatsioonis sisaldub kütte, jahutuse ja ventilatsiooni juhtimine, üldalade sissepääsude juhtimine, autonumbri tuvastusega tõkkepuu avanemine, sauna juhtimine (olemasolu korral), fonosüsteemi pildi ja heli, kütte ning sooja ja külma vee näitude jälgimine. Arvestite näitude igakuine lugemine on automaatne ning süsteem edastab info otse majahaldurile. Kõike eelnevat on võimalik juhtida ja jälgida korterisiseselt monitorilt, läbi interneti või mobiiltelefoni.
Elekter ja nõrkvool
Korterite kaugloetavad elektriarvestid asuvad keldrikorrusel peakilbiruumis ning elektri- ja nõrkvooluosaga kilbid korterites esikukapi seinas. Korterites on pistikupesad ja lülitid ning sanitaarruumides ja esikus ka valgustid. Kuni korteri kilbini on paigaldatud interneti ja telepildi edastamiseks kaabel. Korterisisesel kaabeldusel on kasutatud ülikiire andmeside edastamist võimaldavat CAT6 standardile vastavat kaabeldust. Igasse tuppa on paigaldatud moodulpesa interneti jaoks. Uksetelefonisüsteem on paigaldatud esikusse.
Jahutussüsteem
3. korruse korteritel on jahutusseade magamistoas ja elutoas. 1. ja 2. korruse korteritele on loodud jahutusseadme paigalduse valmidus elutuppa. Jahutusseadme paigalduse valmidus tähendab torustikku ja kaabeldust korteri jahutusseadme planeeritud asukohast katusele planeeritud jahutusseadme välisosani.
Vesi ja kanalisatsioon
Majad on ühendatud Harku valla vee- ja kanalisatsioonivõrku. Veearvestite näidud võetakse kauglugemise teel automaatselt ja suunatakse halduri andmebaasi.
Küttesüsteem
Kortermajade soojavarustuse tagab tõhus kaugküttesüsteem. Korterites on mugav ja energiasäästlik vesipõrandaküte, küttetorustike kollektorkapid on paigaldatud esikukapi nišši.
Ventilatsioon
Korterid on varustatud soojustagastusega korteripõhise ventilatsioonisüsteemiga ja köögikubude jaoks on paigaldatud korteripõhised eraldiseisvad väljatõmbekanalid.
Konstruktsioonid
Vundament
Hoonete kandvad konstruktsioonid toetuvad raudbetoonist lintvundamentidele.
Välisseinad
Hoonete välisseinad on laotud kiviplokkmüüritisest.
Välisviimistlus
Hoonete välisseinad on soojustatud (PIR soojustus 160 mm) ja kaetud fassaadiplaatidega.
Rõdud ja terrassid
Teise korruse korteritel on metallpiirete ja valgustusega rõdud, mis on kaetud PVC rullmaterjalist kattega. Esimese korruse terrasside ja kolmandal korrusel katuseterrasside põrandad on kaetud terrassilaudadega. Katuseterrassid on piiratud metallpiiretega ning lisaks on ette nähtud katusealune mõlemale korterile, mida on võimalik klaasida talveaiaks.
Siseseinad
Korterite vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud täisbetoneeritud betoonkividest ja šahtid on kergplokkidest ning korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad. Köögimööbli ja teleri kinnitamise tsoonides on kipsplaatseintesse lisatud OSB-tugevdused.
Uksed
Hoonete välisuksed on alumiiniumkonstruktsioonis klaasuksed, korteritel on puidust tammespooniga mürasummutavad välisuksed. Korterite siseuste valikus on nii tahveluksed kui ka spooniga sileuksed.
Aknad
Hoonetel on 3-kihiliste klaaspakettidega sissepoole avanevad mustad PVC aknad.
Vahelaed
Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest, mille peale on sammumüra tõkestamiseks paigaldatud isolatsioonikihid ja valatud betoonist tasanduskiht. Lagede kõrgused on 3. korruse korterites 3,25 m ning 1. ja 2. korrusel 2,85 m.
Trepid
Hoonesisesed trepimarsid ja vahemademed on monteeritavatest raudbetoonelementidest.
Katus
Hoonetel on rullmaterjalist katusekattega lamekatus.
Lift
Hoones on lift KONE MonoSpace 300 DX, liftikabiin on viimistletud tammelaminaadiga.
Panipaigad
Betoonkivist värvitud puhasvuukseinad.
Liikumisraskustega inimeste liikumisvõimalused
Trepikodade sissepääsud on maapinnaga tasa ja pääseb välisuksega samalt tasapinnalt lifti, et hooneid saaksid mugavalt kasutada ka liikumisraskustega inimesed. Vertikaalplaneering on lahendatud nii, et jalgtee katend tõuseb sissepääsu betoonplaadini jõudes samale kõrgusele.
Hooviala
Kinnistute hoovialale on kavandatud mõlema maja juurde laste mänguväljak: kiik, pargipink, liivakast, vedrukiik ja ronila. Autode parkimine on lahendatud majaesistel parkimisplatsidel. Jalgrataste hoiustamiseks on ette nähtud panipaigad hoone esimesel korrusel ning lisaks on projekteeritud üldine panipaik kõikidele majaelanikele (võimalus hoiustada lapsekäru või jalgratast).